Drodzy Rodzice !

1 września zapraszamy do przedszkola wszystkie zapisane dzieci, według zadeklarowanych godzin pobytu. Przedszkole jest otwarte od 6.00 do 16.00.

Prosimy o zapoznanie się z następującymi dokumentami:

2. Procedurami  dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu  i Statutem / w zakładce „ Ważne dokumenty”/

W pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu prosimy o oddanie wypełnionych dokumentów:

Upoważnienia  do odbioru z ubiegłego roku szkolnego dla dzieci kontynuujących są nadal ważne, w razie potrzeby prosimy o uaktualnienie. W/w dokumenty można wypełnić w przedszkolu.

WAŻNE!

Wyprawka przedszkolaka – obuwie zamienne, pudełko chusteczek higienicznych, ubrania na zmianę / do półki w szatni/

Statut przedszkola /udostępniony na stronie internetowej przedszkola/ zawiera zasady odpłatności za pobyt dzieci w przedszkolu. Korzystanie z wyżywienia oraz okresy rozliczeniowe.

W przedszkolu istnieje możliwość korzystania z posiłków:

– 9.00 –  śniadanie – 2.50 zł

– 13.00 –  obiad – 4.00 zł

– 14.30 –  podwieczorek –  1.50 zł

Opłata stała za pobyt w przedszkolu:

Pobyt dzieci przedszkolu w ramach realizacji podstawy programowej od 8.00 do 13.00 jest bezpłatny. Opłata  za każdą rozpoczęta godzinę zajęć  ponad podstawę programową wynosi 1 zł, opłata  jest naliczana  na podstawie zadeklarowanego przez rodziców czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Opłata stała  jest uiszczana przez rodziców wraz z opłatą za wyżywienie.

Opłata za przedszkole naliczana jest  „ z góry”. W przypadku nieobecności  dziecka w przedszkolu rodzicom przysługuje zwrot  nadpłaty odliczany w  następnym miesiącu. Warunkiem zwrotu opłaty w dniach nieobecności dziecka w przedszkolu jest zgłoszenie /telefoniczne lub SMS pod numerem 695-384-249/ najpóźniej do godz. 8.00 w dniu nieobecności wraz z przewidywanym okresem nieobecności. Opłaty za przedszkole  wnosi się do dnia 15 każdego miesiąca na rachunek bankowy nr 42 8446 1016 2002 0012 6944 0001 w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, nr grupy do której uczęszcza oraz nazwę przedszkola. Kwota do zapłaty będzie naliczana w przedszkolu i otrzymają ją Państwo na początku każdego miesiąca.

Dziecko może zostać skreślone z listy dzieci uczęszczających do przedszkola w przypadku zalegania z odpłatnością powyżej dwukrotnego okresu płatniczego.

Ważne !