Powoli zbliża się piękny czas Świąt Wielkanocnych.

To czas spotkań rodzinnych, pełnych miłości, ciepła i uśmiechu.

Są jednak osoby samotne i schorowane, które bardzo pragną czyjejś bliskości i troski….

W związku z tym Przedszkole „Słoneczko” serdecznie zaprasza rodziców i dzieci do udziału w akcji „Kartka dla Seniora”. Akcja polega na stworzeniu kartek wielkanocnych, które zostaną przekazane podopiecznym Dziennego Domu Pomocy w Oświęcimiu, zapewnia ono wsparcie i aktywizację osób starszych, w tym niepełnosprawnych. Akcja nie jest obowiązkowa ale mamy nadzieję że nie pozostanie obojętna, tak niewiele potrzeba aby wywołać uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Sprawmy aby te Święta Wielkanocne były piękniejsze.

Materiał: kartka A4, złożona na pół, ozdabiamy tylko stronę zewnętrzną (środek zostaje pusty, później zostaną dołączone życzenia)

Technika:  dowolna np. rysunek, wyklejanka, kolaż.

Prosimy o przynoszenie kartek do 24.03.2023r. Za przyniesione kartki dzieci otrzymają drobny upominek.

Za okazane dobre serce dziękujemy.

Akcja – „Kartka dla Seniora”